PROJEKTY GRAFICZNE

Projektujemy kompleksowe identyfikacje wizualne, od logotypu i kolorystyki po wszelkie korporacyjne druki. Zapewniamy profesjonalny skład DTP oraz przygotowanie do druku i wykonanie wszelkich materiałów graficznych. Przygotujemy katalogi, ulotki, plakaty, reklamy wielkoformatowe, oklejamy auta i lokale użytkowe, tworzymy litery przestrzenne, kasetony, materiały POS.

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Oferujemy kompleksową usługę graficzną połączoną z drukiem cyfrowym oraz offsetowym z uwzględnieniem najnowocześniejszych uszlachetnień. Oferujemy kompleksowe projekty i realizacje graficzne: od stworzenia logo i kolorystyki firmy, poprzez ulotki, wizytówki, plakaty i inne druki reklamowe po reklamę wewnętrzną i zewnętrzną siedziby oraz serie gadżetów i słodyczy reklamowych. Tworzymy też systemy wystawiennicze i stoiska targowe, tak więc mogą mieć Państwo pewność, że GoExpo zapewni pełną obsługę reklamową marki.

 

Wiemy, że projekt graficzny to tylko połowa sukcesu - bardzo ważne są umiejętności techniczne pozwalające na odpowiednie przygotowanie pliku do druku. Obecnie technologia pozwala na zastosowanie wszechstronnych rodzajów druku i dodatkowych uszlachetnień, każde mające odrębne wymagania odnośnie przygotowania grafiki. Graficy GoExpo desing są na bieżąco z obowiązującymi trendami, aktualizujemy swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w targach i szkoleniach - wszystko by Państwa reklama była nowoczesna i by ekspresowo, bez pomyłek przejść przez etap produkcji.

W GoExpo zawsze można liczyć na elastyczny i dopasowany do Państwa potrzeb projekt oraz nadzór projektanta. Istnieje oczywiście możliwość stworzenia projektu "na odległość", jednak zawsze jesteśmy dla Państwa dostępni w naszym biurze, gdzie można obejrzeć próbki materiałów, dobrać kolory, zobaczyć inspiracje, omówić projekt lub po prostu (co wybiera wielu stałych klientów) porozmawiać przy pysznej kawie :)

Zobacz nasze  projekty graficzne