PROJEKTY STOISK TARGOWYCH

Stoiska targowe i wystawy są naszą główną specjalizacją. Projektujemy je tak by były skrojone na potrzeby klienta. Niezależnie od tego czy posiadasz małą czy dużą firmę, czy potrzebujesz stoiska na raz czy na 100 razy w roku, dołożymy starań abyś się zawsze świetnie prezentował. Oferujemy projekty i druk grafik na stoiska, projekty techniczne i wizualizacje 3d stoisk, a także ich wykonanie i obsługę.

STOISKA TARGOWE

Firma GoExpo działa na rynku wystawienniczym i eventowym od 2008 roku. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie oraz rzeszę zadowolonych klientów którzy zostali z nami do dnia dzisiejszego. Proponujemy usługi kompleksowe od projektu 3D przez produkcję i montaż stoiska, a także dobór, projekt oraz produkcję druków i gadżetów reklamowych. 

Projekty i wizualizacje stoisk tworzą architekci wnętrz - mogą więc Państwo mieć pewność, że zaprojektowana przestrzeń będzie nie tylko piękna, ale i funkcjonalna. Poza projektami stoisk mogą Państwo u nas zamówić projekt graficzny na ściany. Oferujemy także wydruk grafik, projekty i realizację materiałów promocyjnych oraz gadżetów reklamowych.

Więcej o stoiskach targowych można przeczytać na stronie GoExpo

Zobacz nasze wizualizacje  stoisk targowych

 

Zobacz nasze realizacje stoisk targowych